2014 Saç Renkleri Ve Modelleri

2014 Saç Renkleri Ve Modelleri

Bakımlı bayanların görünümlerini en çok etkileyen saç renkleri ve saç modelleri olmaktadır. Saçlarınız eğer bakımlı değilse ne kadar güzel giyinirseniz giyinin bakımsız görünürsünüz. Bu sezonda kullanılacak olan saç trendleri ise değişiklik gösteriyor. Renklerde sarı tonlarının ağırlığını görsek de, altın karamel, bakır, bal köpüğü ve tarçın renkleri ön planda. Modellerde ise kabarık saçlar oldukça dikkat çekici modeller arasında bulunuyor.

Saç Renkleri

Saç renkleri içerisinde en çok öne çıkan renk bayanların da çok sevdiği sarı tonları. Ancak bu sezonda platin sarıları çok revaçta olacak. Bu renk iddialı bir renktir ve bu rengi boyamadan önce ten renginizi dikkate almanız gerekir. Eğer esmer bir ten rengine sahipseniz, sarı tonlardan kaçınmalısınız. Ayrıca saç renginiz çok koyuysa evde boyamayla bu saç rengine ulaşmanız zordur. Bu renge ulaşabilmek için açıcı kullanmanız gerekiyor. Açıcılar da saçlarınız için tehlikelidir, saçınızda gereğinden fazla kalırsa veya fazla miktarda açıcı kullanırsanız, saçlarınızı yakabilirsiniz. Saç modelleri ise genelde çok kabarık modeller olarak uygulanıyor.


Kabarık Saç Modelleri Ve Altın Sarıları

Gözde modeller arasında bulunan kabarık saç modelleri, bayanlar arasında kullanılmaya başlandı bile. Eğer saçlarınız çok sönükse yıkama sonrasında jöle, saç köpüğü ve saç spreyi yardımıyla saçlarınızı kurutarak saçlarınızı kabartabilirsiniz. Uzun saçlar çok revaçta ve çok kısa saçlar bu sezonda neredeyse yok gibi. Görünüşünüzü ve imajınızı değiştirmek için 2014 sezonu saç renkleri ve modellerini saçlarınıza uygulatabilir, değişik bir havaya bürünebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık